Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Betonów Prefabet Krzeszyce Sp. z o.o. Sulęcińska 19, 66- 435 Krzeszyce Tel/Fax +48 (95) 757 32 34 email biuro@prefabet.net.pl
 HISTORIA

Nasza firma powstała wiosną 1985 roku, jako małe przedsiębiorstwo zatrudniające 5 pracowników. Od początku swej działalności zrzeszeni byliśmy w Spółdzielni Rzemieślniczej ”Murator Gorzów”. Jak na tamte trudne dla wszystkich czasy firma radziła sobie bardzo dobrze. Ilość zamówień przekraczała nasze moce przerobowe. Powodowało to sukcesywny wzrost obrotów, a co za tym idzie stanu zatrudnienia w firmie. Jednocześnie inwestycje własne pozwalały na udoskonalenie parku maszynowego i wzrost wydajności produkcji.

Najbardziej spektakularną inwestycją tamtych lat jest partycypacja w boomie budowlanym na rynku berlińskim, która miała miejsce po obaleniu muru berlińskiego i przeniesieniu stolicy Niemiec z Bonn do Berlina. Niemcy, a w szczególności Berlin były ogromnym placem budowy, a zapotrzebowanie na materiały budowlane było ogromne. Nasza firma spełniając wszystkie Niemieckie Normy na wyroby budowlane zaopatrywała większość budów na terenie Berlina.

W tym samym czasie również na terenie Polski firma uczestniczyła w procesie intensywnego tworzenia infrastruktury dostarczając nasze materiały budowlane na wszystkie strategiczne, jak również liczne indywidualne inwestycje z terenu aktualnego województwa lubuskiego (byłe zielonogórskie i gorzowskie).

Przez cały okres swej działalności firma stawiała na jakość. Sfinalizowaniem tych dążeń jest fakt uzyskania przez firmę w 2005 roku Certyfikatu Jakości ISO 9001:2000.

Rok 2005 jest szczególny dla firmy nie tylko ze względu na uzyskanie ISO. To właśnie w tym roku nasze obroty na skutek długoletniego sukcesywnego wzrostu przyjęły poziom, który był powodem przekształcenia firmy w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Aktualnie firma dysponuje znaczącym potencjałem, w tym odpowiednim parkiem maszynowym, który pozwala nam na realizację każdego nawet najbardziej nietypowego zamówienia. Ponadto nasi pracownicy z ponad dwudziestoletnim stażem kierowani przez doświadczoną kadrę menadżerską o wysokich kwalifikacjach budowlanych są w stanie skutecznie realizować politykę firmy i sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom w sposób sprawny i skuteczny. Tak, aby każda Państwa inwestycja została zrealizowana szybko i profesjonalnie.

Firma zawsze stawia na jakość, a co za tym idzie odpowiednie technologie. W związku z tym nasze plany związane są z budową nowoczesnej hali produkcyjnej oraz instalacją innowacyjnego węzła betonowego. Dzięki temu nasza produkcja przebiegać będzie jeszcze sprawniej, co skróci okres realizacji Państwa zamówień.

 
 
      
Drukuj  

Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Betonów Prefabet Krzeszyce Sp. z o.o.
ul. Sulęcińska 19, 66- 435 Krzeszyce
Tel +48 95 757 33 30
Fax +48 95 75 79 240
email: biuro@prefabet.net.pl